KONST / Litografier / Färglitografi 14024151
nr 1402 4151
Lennart Jirlow
(1936-2020), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 82/380. Bladets mått: 56x73 cm, yttermått inklusive ram: 65x80
Lennart Jirlow, svensk bildkonstnär född i Stockholm 1936, död 2020.
Utrop:
3.000 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 7 juni 2021
kl 19:23:17
7/6 16:16:08
Lennart Jirlow
Läs mer om Lennart Jirlow